Panyu must Workshop naatrium Polysulfide ammooniumsulfaat Veise rups töötlemise Ox kabja

Sellist liiki naatriumsulfiidi unhairing leotus peroksiidi pleegitamine lõhna keedetud liha turul stall

Panyu, südametunnistus must töötaja hukka Uudised reporteritele enne seminari; leitud õiguskaitseasutuste keelatud ja konfiskeeritud sadu kilogrammi toitu

Lihtne toit küpsetatud roog siga kõrvad, trotters, härg, veiseliha kõõlus, on mida paljud elanikud hea, kuid taga see maitsev, keelekümblus kaudu mürgiste kemikaalidega, kas julged nautida? Hiljuti maa must seminaril Panyu, töö töötajale uus kiire igapäevase lekib, paljastab HIV külmlauda protsessi. Ta ütles, et alates 2008, palju seda tüüpi HIV külmlauda voolu Panyu lihaturul. Kuigi käigus teatamata külastada mitmeid kohalikke, juhuslikult ostu leader valmis roog, tuvastas surmava sulfiidide.

Eile õhtul kell 11: 00, kvaliteedi järelevalve, Wei Jian, Guangzhou City tööstuse ja kaubanduse ühise õiguskaitse ja julgeoleku osakonnad, võtta täitemeetmed must töötoas, õhtul Naudi sattunud tundmatu vedelik kõrva, Sea jalad ja muud sadu kilogrammi ja mürkkemikaalide, kuid sattunuist ei leitud. Praegu ühine õiguskaitseasutuste vahejuhtum edasiste uuringute eesmärgil.

1, murdis kolm-Keemiline vaht, õrn ja mahlakad

Poiss Hai töötas Guangzhou aastat (mitte tegelik nimi), shiqiao, Panyu district, asukohaga Ida keskuses ja ristmike, vähemalt 10 meetri underground liha töötlemise must workshop töölt Panyu road viadukt üle. Vaadata boss ostis kõrva, sealiha, pärast seda, kui maantee mürkkemikaalide pärast leotamiseks, siis liha turule saadetud kõrged hinnad varisemine, lõpuks läksin inimeste tabelid.

"Südametunnistuse, soovite need saastunud köögivilja ja teised." Hai ütles kuigi ta lahkus must seminari töö, aga ikka valinud lekkeid meediale. Vaevaline mürgine keedetud toidu valmistamise protsessi tõestamiseks Hai spetsiaalselt tõi musta workshop rühma mürgiseid kemikaale.

"Veega kasutades naatriumsulfiidi, liha kõik karvad maha." Hai ütles, mõned naatriumsulfiidi, must püssirohi ja panna ainult ühe kolmandiku lahustatakse vees ämbrid, tõstis ootamatult eraldunud köha on lämbumine haisu. Hiljem, kui Hai on kolm tume, karvane lehm kõrvad, leotatakse naatriumsulfiidi lahust pärast aja, panna kummikud saada samm pitser, Hai "(NAS) on tugev alus, pehmendab juukseid, välja astuma."

Pärast kolme juhtiv karvade eemaldamist ja paigutatakse ammooniumsulfaat lahendus leotus väga terava lõhnaga. "Ammooniumi mõju on, et karmistamist karvanääpsu liha, liha muutub sile." Hai ütles, et viimane on liider tööstus-grade vesinikperoksiidi (üldtuntud kui vesinikperoksiidi) leotada on tugev pleegitamine mõju vesinikperoksiidi tugevad oksüdeerivad agent.

Pärast umbes tund kokku kolm kemikaale, valge ja sile, muutudes viimase kolme määrdunud leader ainult saaks sündida, siis keedetud maitsestatud, keedetud suussulavat, mis võib saata müügiks lihaturul.

2, ette teatamata külastada must seminaril peidetud veisekasvatusettevõte linnas ning

Läbi ookeani punkti 29. August kell 6: 00 pärastlõunal, ajakirjanikud kohapealseid uurimisi leitud must seminaril peidetud veisekasvatusettevõte, lehma sõnnik ümber must seminaril pilgeni, ebameeldiva lõhnaga. Must workshop kokku neli operatsioone, lisaks kaks naiste suust-Veised köndistamine väljaspool tuba ja muud toimingud on lukus. Reporterid tuli must workshop minut hiljem, monitor 3 mees ilmunud pressikonverentsil, reporterid tuli leida vabandus jätta.

Hai ütles, et on tulus tööstusharu liider maksab vaid kaks jüaani, pärast seda, kui keemiline töötlemine võib müüa kuus või seitse ühe, kui halogeen saab müüa üle 10 naela kõrged hinnad. "Nii et nad on väga ettevaatlikud, vt võõras tuleval ristküsitlus." Hai ütles, et see must workshop algas kell kaheksa või 09: 00 igal õhtul knock off varahommikul, päeval Niu er, kapju jalad, muutes üle 300 kilogrammi toksiliste toodetega, on üle 1 000 jüaani tulu päevas. Alates 2008 aastast, palju musta Panyu, töökoja töödeldud toote voolu rohkem liha turule.

3, testi liider deli avastatud vääveldioksiid

Hiljem, Zhong Cun, Panyu, Qing ta lihaturul läksin selle reporter, nagu keedetud toitu kioskites juhuslikult ostetud paar ox keedetud toitu. Kontrolli ookeani, liider töötlemise meetodid ja seda, kuidas ta näitab, mis on noir. Hai vaade kontrollimissüsteem reporter Hai toodetud juhid ostsid liider tuli South China University of Technology osakond toidu testimise ja leiti, et kaks juhid leiti vääveldioksiidi jääkide sama koguse. Inspektorid ütles vormi vesiniksulfiidi kõhuõõne vääveldioksiidi ja eraldamine on tugev neurotoksiini surmava.

4, uurib 27 koostisosade leotada lahuses keemia

Eile õhtul kell 10: 00, pärast asjaomaste valitsusasutuste aruandesse Hai kiire kaasnevad Guangzhou büroo kvaliteedi tehniline järelevalve, halduse, kaubandus- ja, kohalikud tänavad ja politsei ajakirjanikule must töökoda, kuid nüüd lukus väravad ja mitmed meetmed läbi ukse seal ei näinud.

Viimase öö 11:10, õiguskaitseasutuste töötajate heaks ühise õiguse pärast sunnib avatud ukse sisestage stseeni, leidsin mahajäetud maja, aga hais tabanud. Laduda maja üle üle 20 sinine plastist barrelit keemiatööstus, millest 20 big barrel on mitmeid lehmade ja sigade kõrvadele, kabjad, kõõluste ja teiste koostisosade võrdlusaine seguga leotus läbipaistvalt, mõned koostisosad on tume ja haisev ja meelitas palju kärbseid. Ka on hulk kasutusviise vasakule kuriteopaiga, tunnistatud tehnilise vormi vesinikperoksiidi lahust ja pulber ammooniumsulfaadi 27,5%.

Rohkem kui 10 minutit hiljem, õiguskaitseametnike leitud tuba operatsiooni masquerading kui dorm tuba, konfiskeeritud üle 7 barrelit leotamiseks koostisosi, nagu ka 50 kg ja 100 kg ammooniumsulfaat naatriumsulfiidi pulber. Naatriumsulfiidi ja ammooniumsulfaadi wrapper reporter saw krambid olid selgelt märgistatud hoiatused "keelatud toiduainete".

"Nad on litsentsita tegutsevad saab iseloomustada kui must maa dens, kuid need koostisosad on mürgine, ka vajab edasist uurimist." Olmejäätmete büroo kvaliteeti ja tehniline järelevalve, üks Korrakaitseametnikud ütles, sest seotud asjaomaste inimeste on kadunud, veelgi raskemasse asja uurimiseks. Kell umbes 2 täna, õiguse ohvitseride katmata koostisained koos veega kaalub umbes kaks tonni, koostisosad, netokaal kuni sadu kilogrammi, välja arvatud Uuritavad proovid, kuid abiained keskendub ohutu kõrvaldamine.

Turu külastust

Odavad keedetud toitu territooriumile importida üksikute varisemine omanikud

Uus kiire uudised täna, reporter külastas on Tianhe district, Tong Xia ja Dong Pu ning kivi brändi küla, ja liige küla ja mitu suurt liha turul Sport road avastatud, iga kodu lihaturul on ka kaks kodus, müüdud kariloomade siga kõrva ja kabja, keedetud toit dokumendi suhu, vaatamata enamik varisemine on öelnud need toidu materjal on pärit ametlik lihatööstuse ühise , aga ka üksikute varisemine tunnistas ostetakse Yu era inimeste Street, sest era liha street hind madal mõned.

"Need (koostisosad) kui kauba käideldakse hästi, sest tootjad ei, me ei tea." Tong liha hulgiturul all keedetud toitu varisemine omanikud ütles, ta viskas üle 20 iga päev rohkem hautatud oma lehmade ja sigade kõrvadele, müüakse väga hästi, kolm või neli pärastlõunal enne maha müüa.