Crystal granuleeritud ammoonium-sulfaadi väetis 21-0-0 + 23s

Põhiandmed
  • Mudel nr .: 21-0-0 + 23S

  • Vabastamise tüüp: Kiire

  • Välimus: granuleeritud

  • Klassifikatsioon: Trace Element Fertilizer

  • Infektsioon mullal: füsioloogiline hape

  • Crystal Granular 21-0-0 + 23s: Värv: valge kristall

  • Spetsifikatsioon: SGS, saab teha vastavalt teie soovile

  • HS kood: 31059000

Tootekirjeldus
I. TOOTE SISSEJUHATUS
Ammooniumsulfaat [(NH4) 2SO4, N: 20-21%] on valge pulber, see muutub kõrvalsaaduseks kahvatukollaseks või halliks või kui see on väliskeskkonnas. Sisaldab lämmastikku 20-21%. Füüsika on stabiilne. Laguneda temperatuur kõrge (≥280oC). Ei hügroskoopne. Kriitiline hügroskoopne punkt on suhteline õhuniiskus 81% (20 ° C). Vees lahustub. 70 g / 100 g, kui temperatuur on 0 ° C. Fertiilsus on kiire ja stabiilne.
Välja arvatud lämmastik, sisaldab see olulist sulfaatväetist 23% sulfaati. Sulfaatväetist kasutamata piirkonnas, kus kasutatakse pikka aega, puudub pinnas sulfaat. Ammooniumsulfaadi väetis võib muutuda mullasulfaadi tarnimise võtmetähtsusega.

Ammooniumsulfaat on tüüpiline happe lämmastikväetis. SO42 reageerib Ca2 + -ga pärast mulla konversiooni, moodustas lahustumatu CaSO4, mis ei mõjuta ilmselt pinnase PH väärtust. Kuid neutraalsele ja happelisele pinnasele vähendab SO42- ja H + jääkide kombineeritud produkt pinnase PH väärtust ja hapestab pinnast. Püsivaks kasutamiseks peame sobitama lubi, et kõrvaldada kõrvaltoime.

II. KOHALDATAKSE GOLFI KURSUSES
Ammoonium-sulfaati kasutatakse tavaliselt soolalahusega leelisel pinnasel, et vähendada pinnase PH väärtust. Seda võib kasutada koos liivaga pärast süvendi segu. Niisutage pärast kaste. Samuti võib valmistada 3% lahuse ja lehestiku pihustamise.

III. HOIATUS
Hoida või tõlkida, et vältida lagunemist ja lämmastiku aurustumist, hoida leeliselisest materjalist (nt lubjast) või väetisest (Ca-Mg-P väetis). Happe pinnasesse kastmisel, vastavalt väetise kogusele ja mulla happesusele, peaksime enne riietumist tegema mõningaid meetmeid, nagu lupjamine jne.