Värvi kate ammooniumsulfaat 21% lämmastik 24 %S

Võistleja põhiandmed
 • Mudel nr.:Värvi granuleeritud

 • Release tüüp:Kiire

 • Keemilise iseloomu:Keemilise happe

 • Tüüp:Keemiliste väetiste

 • Spetsifikatsioon:21 %N

 • Klassifikatsioon:Lämmastikväetise

 • Infektsioon pinnal:Füsioloogiline lahus

 • Välimus:Granuleeritud

 • Kaubamärk:QingZhouHuaShun

 • Päritolu:ShanDong, Hiina

 • Toote kirjeldus

Ammooniumsulfaat 21% lämmastik kaprolaktaami segu klassi

Pakett 50KG kott

Välimus:valge kristall, valge granuleeritud

Allikas, ei saadud tööstuse jäätmed, ei ole kahjulikke aine sisu värske tooraine

KES ME OLEME?
QingZhouHuaShun on agro teaduse ettevõte, pakume klientidele ja lõppkasutajatele tehnoloogia ja lahendused. Meil on rohkem kui 7 aastat kogemust ja professionaalne meeskond. Meie toodete ja teenuste paiknevad on high-end, me järgime odavaim või luksuslik, vaid pakkuda kõige väärtuslikku tooteid ja teenuseid. Kuid mida pakume tooted.

MIDA PAKUME?

1. täis lahendusi põllumajandustootjate ja praegu meie toote valik kate pestitsiidi, veterinaarravimite, väetis, tooraine andamp; valmis toodete, agro masin ja tööriistad, me ikka hoida kasvab ja delveoping, saame pakkuda rohkem hotelli lähitulevikus.

2. põhineb customerand #39; s nõuetele, saame pakkuda eriline koostis andamp; meie sihtturul ja klientide ja veenduge, et ainult meie kliendil on nende toodete või ravimvormid, eritooted võrrelda samalaadsete toodete, meil on palju tõhusam, väärtuslikku ja rohkem popluar.

3. tehnoloogia andamp; lahendused toetavad, me mitte ainult lahendada, toote, tootmise, kvaliteedi kujundamisel probleem, anname nõu, kuidas kasutada, mida kasutada, parandada kasutamine jne.

4. toetab agrokeemiatoodete ei meeldi teine tööstus, selle eripära registreerimist on ületamatu barjäär, kaasa palju kliente siin peatuda. Aga nüüd meie klient ei pea muretsema see, koostöö alguses saame pakkuda dokumentidest, et meie klient läbima registreerimise (ausalt, me ei saa anda kõik dokumendid registreerimiseks, kuid enamik neist on ok). Kuid mida me teeme palju rohkem kui, pärast koostöö saadame suur kogus tasuta proovi lõppkasutaja, siis nad võite te aidata lõppkasutaja teada meie Uudistooted, reklaam kingitus, reklaam tooted, VIP klient, meil on rohkem toetust, nt meil on tagasimakse sularahas. Meie koostöö on tihedalt seotud koos

5.Cusomerand #39; s brändi vastuvõetav, pakume unikaalne pakendi disain vastab eri customerand #39; s nõuetele.

6. sõltumatut logistika osakond, Kinnita meie saadetis tõhusa, Kiire, ohutu, õigel ajal.

MIKS VALIDA MEID?
Me ei tooda midagi otseselt, kogu toodang on allhanke tehas
Kuid me ei ole ainult lihtne porter...
Võite arvata, et meie hind on mingeid eeliseid? Palju suurem, kui teised???
Minu vastus teeb kõik ilmselt

Me donand #39; t investeerida otse, taim, mis muudaks meie toote palju vähem fikseeritud investeeringute kulude eraldamise, maksame ainult vähe menetlustasu, Võrdle tavapärased tehasesse, meie kulu palju väiksem kui neid.
Me ei tooda, kuid kogu tooraine ostame ourself, mitu aastat partnerlust ja muid paremaid tingimusi, näiteks parem makse, alati saame kvaliteetsem ja parem hind tooraine, sest meil ei meeldi need big corporation on suur raha surve.
Samal ajal, kontrollivad kogu tooraine, tootmise, kontrolli kuni transpordi, veenduge, et õige toote, õige kvaliteediga, õige koguse toimetatakse hotelli.
Rich turu experience.eg,if väetise äri teete, saame öelda Millal on parim aeg osta, me teame, millal on väike asi, kui on kõrgema punkti, säästa palju raha ja te saate teha rohkem kasum peale tehnoloogia ja elukutse on kõige olulisem põhjus thatand #39; s, miks me oleme olemas, kui ohutuslause eespool , saame kohandada ja annab professionaalset nõu.
Me ühendame traditsiooniline kaubandusettevõtte ja tehase ja #39; s ära, et teenida teid. Tunnete erinevaid.

PARTNER JA TURG.
Meie turul: Euroopas (Venemaa, Ukraina), Soth Aasiasse, Lähis-Idas, Aafrikas, Lõuna-Ameerikas.
Partner: Otsin partner, kes nõus meie idee ja põhimõtte turule.
Loodame, et meie partner meid sama keskenduda agrochemicals, anna parem toodete ja lahenduste farmets, kõik see põhineb pikaajalise koostöö, me siiralt loodan, et me saaksime kasvada suureks koos.

Kui soovite partneri Hiinast, kasutame seda tõestada tegevus, me võiks olla kõige usaldusväärsem partner ja sõber Hiinas.

Tere tulemast Ms.Summer

Veebileht:http://www.chinaammoniumsulfate.com

Tel:86-15621420172 0536-3299000