Ammooniumnitraadi sulfaat turul jätkuvalt tugevdada?

"Viimased 2 nädalat, omamaise ammoonium sulfaadi turul maha ringi hind buum," Yu wei, teabe analüütik ütles ajakirjanikele, "on ka põhineb turgude kukkusid eelmisel kuul ratsionaalne ralli taustal. Kaupmehed dips varude ja tooraine, koksi ettevõtted vastumeelselt tsiteerida Ladina-Ameerika, Kaug-Ida, Põhja ammooniumsulfaat turu on tohutult 80 ~ 100 jüaani/tonn, kasvu kiirus on seiskunud. Tänu väetise tootjate ja tooraine kaupade on piiratud, kuid talvel turg tähendab alustada, tuleb lihtsalt olemas, kõige tehased on Outlook ikka näeb, turul olevad ammooniumsulfaat nüüd shipping entusiasmi püsis kõrge. ”


Pakkumise poolt jätkuvalt


Zhanwei ütles koksistamine kvaliteediklassi ammooniumsulfaat ja välja klassi caprolactam ammooniumsulfaat ammooniumsulfaadi saagikus suurem taevas. Praegu koksistamine taseme ammooniumsulfaat turu pakkumise maht järk-järgult vähendada, tõttu tänavu Hiina majanduslik surve suurem, terase turu nõudluse ja vastuolusid suurenenud, terase hinna alla langes, veskid kahjumit, eelmisel kuul Hiina veskid tootmise rohkem, koksi vajab vähendamist Köide, jätkanud koksi hind langes, praeguse paljud sõltumatu koksistatava tehase müügihinna joondada koksi langes Xia, piirates veelgi kavatsust laiendada kindlustatute , koksisüsi taseme ammooniumsulfaat on jätkuvalt vähendada mai. Caprolactam jätkus lähitulevikus toornafta alusel, tootjate kaotavad toetust, koos halb müük ja tooraine, kõrge varude tootja caprolactam kahjumi laiendada seadmed olla sunnitud tootmise peatama, vähendatakse vastavalt klassi caprolactam ammooniumsulfaat varustamist. Ammooniumsulfaat karmistamist omamaiseid hindu tõsta, on veel ruumi arutelu.


Nõuda pole hea


7. novembril 16. kodumaiste kuhjuvate fosfaadi liitväetised tootmiseks konverents Xian. Eelse istungjärgu väetisetootja enamik ootab konverentsi lõpp Hou saab on hea poliitika tutvustas, kuid vastavalt teavet mõista, Yu alates hiljuti turul näha, väetise turul ikka enamasti oota-ja vaata, nägu tooraine turu nõrk ja põllumajandus (000061, unit) madalama hinnaga ja põllumajandustootjate müügi keeruliseks ja istutamine entusiasmi vähendada, seeria probleem, väetiste tootjad viivitus ei saa aru Talv hind, Diiler Xia ühtse Ettevaatust , et väetisetootja tänavu talvel turul ei on bullish ammooniumsulfaat hanke entusiasmi suuresti jahutus.


Turu peatunud alla ja tagasilöögi tulevikus, tootjad saada rohkem positiivseid ammooniumsulfaat, ammooniumsulfaat Hunan, Hubei, Jiangxi piirkonnas hinnad tõusis pisut, kuid nõudlus on piiratud, on raske mõjutada siseriiklikul turul.


Lisaks sadama lähitulevikus arutamiseks kehv uus üksiktehingu piiratud eksport ammooniumnitraadi sulfaat market pull on võimatu.


Tugev tootjad vastumeelt


Zhanwei ütles praegu enamik ammooniumsulfaat tehase varude ei ole palju, otsige kaupade ja tooraine aktiivne tootjad taha tugev mentaliteet. Peale selle liitväetised winter boot ikka loodab, lihtsalt vaja Outlook kasvab pidevalt turu toetamise. Aga hulgimüüjatele suunatud praeguse tellimuse jätkuvalt nimistu on väga kasulik, nii et tootjad jätkuvalt suurendada kaubanduse maht vähenes ja nii hindade kasvu, kauplejate jälgivad iga kõrge saadetised, jätkas katmiseks lühikeste positsioonide oli ebatõenäoline.


Need punktid vt, ammooniumnitraadi sulfaat turgude täituma ikka ruumi, kuid ei mahu nõuete kohaselt ainult ammooniumnitraadi sulfaat turuhindade toetab sisenõudlus on nõrk. Kui Shandong turu uuring, hinnad on 570 ~ 600 jüaani/tonn. Yu kursisolek seda laine tagurpidi turul püsis 20 ~ 30 jüaani/tonn, nii järgmise ammooniumnitraadi sulfaat turul jätkuvalt hull, keegi maksab see, Vaata hankijatele iga suure saadetise mõistliku aja jooksul.