Ammooniumsulfaadi arvesse nelja kiirendatud

Viimastel aastatel on ammooniumnitraadi sulfaat tööstuse Hiina areneb kiiresti. Vastavalt puudulik statistika, 2013 koksistatava tööstus, caprolactam, elektrilised desulfuriseerimisseadmetega ammoniaagi protsessi ja ammooniumsulfaat tootmine on jõudnud üle 6 miljoni tonni, rohkem kui 48% võrreldes varasema aastaga. Kuna väljundi jätkuvalt laiendada ja tempo ümberkujundamise ja täiendamine, ammooniumnitraadi sulfaat tööstus on praegu neli silmapaistvaid omadusi, on jõudnud kiire kvaliteedi kasvu, SKT kasvu kiire, Kiire tsooni edastamine, ringlusse "nelja" kanali.

Kvaliteedi uuendamise

Xinhua õppinud Hiina koksistatava ametiliit, ammooniumsulfaat on peamiselt pärit koksistatava ettevõtete Hiina eelnevatel aastatel enne 2012, 50% protsenti kogutoodangust. Suhteliselt kesise oma tooteid, mõned toote isegi halb lõhn, värv mõiste, ka madala, väetiste ja kannatavad teatavat mõju ekspordi. Paremini palgaastmele eksporditava caprolactam ammooniumsulfaat ja kõrgekvaliteedilistes keskmes ja kasumimarginaalid koksi toodetega on suur vahe.

Mõjuta see, kohaliku koksistatava ettevõtetele eesmärgiga rahuldada turu vajadusi, suurendada teadus- ja arendustegevuse intensiivsus ja pidevalt parandada meie tehnoloogiline tase. Nüüd koksi ettevõtete Shandong, Hebei ja muud tehnikat läbimurre toote kvaliteet on märkimisväärselt suurenenud ja ekspordi hakkas suurenema. Lisaks uus caprolactam projekt kasvuga viimastel aastatel, kõrvalsaadus ammooniumnitraadi sulfaat tootmise olnud kasvanud oluliselt.

Kiire SKT kasvu

Vastavalt Hiina mittevalguliste väetise tööstuse Assotsiatsiooni statistika näitab, et 2009, ammooniumnitraadi sulfaat tootmise ja tootmisvõimsuse 3 miljonit tonni, 2,8 miljonit tonni, vastavalt. 2013, siseriiklikust toodangust üle 6 miljoni tonni ammooniumsulfaat, peamiselt alates koks, caprolactam, power ammoniaagi väävlitustamine abil ja keemiliste heitvee tööstuse, saagikus 114% võrra rohkem kui 4 aastat, tootmine ja müük on kasvanud kiiresti.

"Müügi tõttu caprolactam olek on väga head, ja enamik impordi caprolactam riigi Hiinas paar aastat tagasi, kinnitavad, et katta siseturu nõudlust, tootjad on aktiivselt laiendamise projekt." Tööstuse ekspert ütles ajakirjanikele.

Tsooni edastamine

Õppinud läbi ettevõtte uurimine enne 2013, reporterid hõivata kodumaise toodangu ammooniumsulfaat 80% Coker, caprolactam kaks märkimisväärselt arendatud, peamiselt lõunas. Kiirendatud protsessi arengut Hiinas, loodes ammooniumsulfaat kanda kasvutendents.

Vastavalt aruannete peamistes tootmispiirkondades Lõuna-Aafrika tootmise ammooniumsulfaat vabrikud tooraine, tooraine ja transpordi mugavam, sest sõltuvalt suurusest haruldaste muldmetallide compound väetise- ja tootmisalade, moodustades tarne-tootmine-müügi (sh eksport) pika ahelaga.

Turu Kiire

Datang rahvusvahelise hexigten sise-Mongoolia-Kivisöegaas piiratud vastutusega äriühingu ammooniumsulfaat tutvustas müügijuht Liu Jie, on lõpetanud või alusel ehituse projekti tootmise tõhusust ammooniumsulfaat on suur, on enamik projekti 400000 tonni või rohkem, arvestades piiranguid logistika ja transpordi, äriühingute raamatupidamise Pidevatoimeline raudtee transport kanali ülesehitamise toetamisele. Väljundi eriti Xinjiang ammooniumsulfaat kontsentratsiooni või jaotamise baasi pühendatud arendamise, raudtee ja maantee transpordi Ida-Hiina, Kesk Hiina ja pordid kiirestiareneva. Port äri, hoone steam, meretransport, kombineeritud veo mustrid arenenud logistika kulude vähendamiseks mitte ainult lähemale on haarata logistika ringlusse sihtasutuse kiire rütmi.