Ammooniumsulfaat: Hoiduge kõrge riskiga

Alates 9. oktoober kodumaise ammooniumsulfaat turuhind tõusis 580 ~ 640000000000000 jüaani (t hinna, samas allpool) või 7% protsenti eespool ja osa kasvutendents piirkonnas. See on alates septembrist algusest pideva ringis ralli. End of the väetist sügisel, talvel ei ole veel alanud, erinevusi tööstus hakkas. Vastavalt Hiina keemiatööstuse uudised reporter, riiklike päeval pärast kauplejad keskendusid hanked lõpevad, enamik tootjaid riigis madala varud. Suurenemine allavoolu et tootjad death väga tugevast tahtest. Veteranid ütles hiljuti suure ekspordist sõltuvate, võib põhjustada suurenenud ebakindlus, koos sisenõudluse taastumist ei ole veel sundida ja kaupmehed negatiivsete tegurite nagu varud oleks kasumi teenimisest peaksid olema ettevaatlikud tulevaste kõrge ammooniumsulfaati. Kuid tänu piiratud praeguse turustatavate kaupade, kõrge, ei ole tõenäoliselt langeb järsult, samas kui kauplemismahud ilma võimendamine ja ei ilmu uuesti järsk tõus mais.

Export sõltuvus suurem ebakindlus kasv

Statistika järgi, August Hiina eksport ammooniumsulfaati 544400 tonni, tõusis 85,4%, kasvades 115,2%. Samas kui sõjaväeparaadi, topelt tausta, tootmisettevõtetes ja piiratud tootmise, tootmise ja integreeritud septembris põhjustatud tugevast nõudlusest, mis käivitatakse septembris peamine motiiv see pidev ralli.

Vastavalt ettevõtja ütles Jiangsu septembris, enamik allikaid kaupmehed ladu ning plaanid oktoobris eksport, eksport eeldatavalt ületada 600.000 tonni rohkem kui 85% kogu kodumaist tootmist. Kui eksport kava plaanipäraselt, tingimusel kodumaise valuuta pakkumise jätkuvalt pingeline, mis on peamine tugi tegur turg jääb kõrgeks.

Kuid kuna suur ekspordi osakaal sisemajanduse toodangu, kui välimine ketas muutus või sadama transport, nõudlus ja muud kahjulikud tegurid, teeb suur mõju siseturul, mis on rohkem mures kõrge tööstuses saab üks peamised põhjused. Seetõttu tähelepanu pöörata ammooniumsulfaat ekspordi sellel kuul, hoiduge kõrge risk.

Recovery mitte sundida kõrge sisenõudluse tõuseb vastupanu

On arusaadav, et väetis tööstuse taastamise alates 1. september koos käibemaksuga toetavad kasvavad kulud, tootjate ja edasimüüjate augusti lõpus, et vältida täiendavaid kulusid, ees ammooniumsulfaat hinnad aktiivseid tellimusi. Väetisetehas septembri alguses hakkas tõmba tsitaate, nii september ammooniumsulfaat tehases veetud on enamasti varases tellimusi. Kuigi mõjul keeruline käibemaksu tõus börsil tehingu väärtus kahanes, kuid oktoober ekspordi tellimuste nõudlus, väetise ettevõtted hind tõuseb pärast ühe ei ole palju, ettevõtjad moodustavad ühe halva entusiasmi, tootja laeva vähe rõhku.

Shandong, Anhui ja muude väetiste ettevõtted ütles hilja sügisel väetist, oli talvel mitte mõjutada nüüd koormus ei ole suur. Kuigi praegune tööstus ei saavutanud oodatud toimimismäära, nii oktoobri turunõudlus suhteliselt nõrk toetus.

Teine reporter õppinud kaprolaktaamitööstuse äri oktoobris ja uus võimsust turul. Kui pakkumine suurenes ammooniumsulfaat, tulevikus jätkab tõusmist ka moodustada teatud vastupanu, tõenäosuse kõrged ja ebastabiilsed.

Kaupmehed aktsia oleks rohkem keskendunud Laevanduse halb

Reporters alates Liaoning, Shandong ja mujal õppinud kaupmehed, kaupmehed sadamas praegu olulist suurenemist inventuuri, peamiselt ekspordi tellimuste oktoobris ja mõned väetis ettevõtted. Vastavalt varude plaan, ettevõtjad suur ost on ebatõenäoline praegu. Tootjad turul tehingud toimuvad kõrged hinnad ja kaupmehed vastu pikkade ja lühikeste ummikseisu, siseturul ilmuda ka kogu diferentseerumise.

Nagu osad Shandong, Shanxi on nõrkuse märke turul ja müüs hästi Northeast, ja hind on kindel. Peamiselt tänu ilm, talvel on ikka veidi aega Lõuna, ei ole mingit olulist ostuplaanidega hakkas alguses Northeast oli talvel plaanid, mis viib sooja ja külma diferentseerimine piirkondlikul turul. Aga sadama praeguselt varude olukorda, nende varud, kui nad saavad edukalt eksportida, ei oleks surve siseturul, arvestades, et nõrk eksport, ühe suuna kontsentraat saadetisi Mandri võib tabanud turul, mis viib turu tõusud, mis on praegu peamine põhjus turul ettevaatusega.

Vaatamisi: potentsiaali turul surve vähendamine

Shandong Hong te keemilise rühma ärianalüüsi osakonna nimi: koosneb kõrvalsaadus caprolactam, ammooniumsulfaat kõrvalsaadus koksitehases, kus kaprolaktaamitööstuse ammooniumsulfaat tootmine keskendunud tootmise samuti. Veel viimastel caprolactam tootmise uute seadmete üldine tegevuskulude määr on väiksem kui 60%. Shandong Haili, Shijiazhuang keemilised kiud, Luxi keemiliste, Shandong Fangming keemilise caprolactam ammooniumsulfaat toodetud moodustades suure osa Põhja turul. Shijiazhuang, Shandong Fangming, Luxi keemilise hinnad 700 ~ 720 (ton, samas allpool) toodetud raha; vähem Shandong Haili kvaliteediga tehase hind 670 ~ 700 Yuan. Coking-klass ammooniumsulfaat 680 ~ 700 tehase septembri keskel tõusud täiesti alla 600 ~ 620 Yuan 7. oktoobril hinne caprolactam ammooniumsulfaat moodustatud meeles turul, rõhk trend vaevalt viia miinimumini.

Enterprise või alandatud hinnaga

Analüütik Xu Lijuan ammooniumsulfaat: mõjul maksupoliitika, väetiste hooajal varem kui nisu tänavu augusti lõpus, septembris uus asi paar, peamiselt shipping. Pärast septembri keskel, kodumaise väetis väetisi juhtida tihe sügisel, sõnniku ja ettevõtjaga määr langes pidevalt, piirata ostude ammooniumsulfaati. Kuigi mõned ettevõtjad hindu tõsta, kuid väiksem nõudlus mitte sundida, ammooniumsulfaat turu nõrkus tuhmuma. Enne riigi riigipüha, kavatsust alandada allavoolu toimingud, hanked valgust. Jagu puhtaks inventari ja mõned Koks ja ettevõtete kavatsuste selge, lase laeva aktiivne. Enne halb atmosfäär täis ammooniumsulfaat turul nõrk majanduslangus masendunud nõudlus tingitud kõrged hinnad. Shandong hualu-Hengsheng koksistamisprotsessist ammooniumsulfaat hinnad 29 september 20, pakume 500 Yuan. 30. septembril must kass koksisüsi alla 30 jüaani, pakume 550 Yuan. Mõned high-end saadetise tellimuse. Lühiajaline siseturul ammooniumsulfaat või ebasoodsas olukorras, ja seal on mõned võimalust hind.