Ammooniumsulfaat: Kasu keskkonna stabiilsuse

11. detsembril ammooniumnitraadi sulfaat turu stabiilne. Shanxi ammoonium laialt levinud hind 500 ~ 550 jüaani (t hinnaga, sama allpool), võrreldes eelmise kuu tõuseb 30 ~ 50. Praegu winter boot liitväetised taim ja tooraine hankimise ei ole ideaalne, uurea, langustrendi, kuid nagu üks mittevalguliste väetise ammooniumsulfaat sorte oli suhteliselt stabiilne, Sestap? Uuring leidis, et omadused ammooniumsulfaat väetis, kuid nende toodang, tootmisvõimsus, hinnad ja mitme atribuudi keskkonnamõju suhtes.

Võimsuse ja keskkonnakaitse

"Hiina võeti esmakordselt kasutatakse ammoniaaki ja väävelhapet ja ammooniumsulfaat, kuid"Kaksteist viis", kiirendus riiklik keskkonnakaitse, energiasäästmine ja heitkoguste vähendamiseks, kõrvalsaadus ammooniumsulfaat osakaal suureneb. Kodumaise toodangu ammooniumsulfaat kõrvalsaaduse peaaegu kõik tulid teistes tööstusharudes, nii, et see saab olema nimetatakse täiendava industries. Tema peamine for caprolactam, koksisüsi taim kõrvalsaadus, elektrijaamad, keemiatehastes ja lõhkamistööde piirkonnas toodetud byproduct ja Tsüanuurhappe kõrvalsaadus viies kategoorias kokku aastane tootmisvõimsus on 12,5 miljonit tonni kõrvalsaadus. "Shandong-Hong Liu Tao tootmisharu rühma keemilise analüüsi, ütles.

"2012, ammooniumnitraadi sulfaat toodang on peamiselt pärit koksistatava tootmisharu meie riigis. Caprolactam koksistamine kvaliteediklassi, tase ja muud taseme läheduses, ja 52% ja 18% ammooniumnitraadi sulfaat tootmine. Viimastel aastatel on suurenev nõudlus keskkonnasõbralike, magustamisel keemiliste väävlitustamine abil võimu nii palju FGD ehitatud kõrvalsaadus ammoonium vasksulfaadi tootmise täiskulud, nii koksi klassi, caprolactam klassi kaalud ja teistelt tasanditelt võimsuse 4:4:2. "Tööstuse Analüütikud ütlevad.

Tööstuse insaiderid ütles üha range keskkonnakaitsega, Elektrijaamad ja Keemiatehase desulfuriseerimisseadmetega kõrvalsaadusena ammooniumnitraadi sulfaat tootmisvõimsuse suurenemine jätkub.

Hinnad edge keskkonnasõbraliku

Aastaks 2015 on suurenenud keskkonnakaitseks, ning ei ole läbinud roheline koks ettevõtted on kandnud kahju Täpsemat raske peatada tootmise Korrigeerimistaotluse, paar koksi väikeettevõtete olid sunnitud tootmise peatama ning raua- ja terasetööstus, vähendada nõudlust koksi, koksi ettevõtete hädas piiratud tootmise sõite. Koksisüsi ettevõttepraktika tegevusabi määrad ammoonium taseme on suhteliselt madal, eriti hilja augustis ja septembri algul, Hebei ettevõtte tegevus määrast ja ümber koks ainult 20% ~ 70% jooksul umbes pool kuud; 10-11 kuuga, suure koksistamine ettevõtte tegevus on väiksem kui 85%. "Koksi ettevõtete tootmise, ammooniumsulfaat ja madal tootmine. Nagu koks ettevõtete ellu jääda karm, kui lahkuv cut-off või piirata sõnumite koksistatava ettevõttes tootmise, ammooniumnitraadi sulfaat hinnad tõusevad. "Tööstuse Analüütikud ütlevad.

Ekspordi tõttu keskkonnaalaste

"Tarbimise struktuur on sellist liiki, väetiste ja metallide pυhiliseks. Major kasutatakse otse, väljapressimist, granulatsiooni ja kasutatud väetis, väetise tootmine, vähe kasutatud tekstiilist, nahast, meditsiin jne. Kui voolu väetis, ammooniumsulfaat ka naudib väetise tootmisharu tariifsed soodustused näiteks mõned sooduskohtlemise poliitikast ja nii edasi; ja seoses impordi ja ekspordi poliitikat, ammooniumsulfaat on kasvatamiseks tollimaksuvaba ekspordi, oluliselt toetatud ammooniumnitraadi sulfaat tööstuse arengu. Eksportimisel eksporditakse peamiselt Kagu-Aasias ja teistes piirkondades ammooniumsulfaadi kogutoodangut märkimisväärselt kasvanud ja rahvusvahelisel turul nõudlus, eksport suurenenud. Aastal 2015 on oodata ekspordi või 50% omamaisest toodangust ~ 60%. Ekspordi teataval määral leevendada pakkumise ja nõudluse ja hindade pumbatud vaheline vastuolu. "Tööstuse Analüütikud ütlevad.

1. detsember 2008, riigi kehtib null hinnapoliitika ammooniumnitraadi sulfaat ekspordile, on üks vähesed null-tariifi toodete keemiliste väetiste tooteid. Ammooniumsulfaat ekspordi säilitab ühtlase kasvu Hiinas viimastel aastatel, eriti 2015 ammooniumsulfaadi eksporti hind tõusis. Vastavalt Tolliameti andmetel, jaanuar-oktoober, Hiina kumulatiivne eksport 4.1503 miljonit tonni ammooniumnitraadi sulfate, kuni 3.2983 miljonilt tonnilt 2014 1 Oktoober 852,000 tonni, kasvades 25.83% ja ammooniumsoolade jaanuar-oktoober käesoleva aasta keskmised ekspordihinnad hind $ 132, 126.33 alates $ 5.67 dollarit eelmise aasta samal perioodil ehk 4,49%.

Analüüs tööstuse, ammooniumsulfaat keskkonnasõbralike toodete eest, eksport suuremat toetust keskkonnakaitse tφφstuse rahvuspoliitika. Ammooniumsulfaat saab turult sõltumatu rasva muude õlidega.